Objednání

Objednávky:

V případě Vašeho zájmu o kterýkoliv produkt z naší nabídky nás prosím kontaktujte na našem e-mailu nebo telefonu. Vzhledem k tomu že většinu produktů lze upravovat dle Vašich konkrétních přání, preferujeme formu objednávek pomocí e-mailu namísto běžného e-shopu.

Do e-mailu napište o které zboží máte zájem a zda máte zájem o nějaké úpravy. Odpovíme Vám v co nejkratším možném termínu, zda je produkt možný odeslat obratem, popřípadě čas, jak dlouho bude trvat vyhotovení dle Vašeho přání a jaká bude cena.

Zboží zasíláme balíkem Českou Poštou na dobírku nebo oproti předchozí platbě na náš účet. Údaje pro provedení platby předem pošleme obratem k Vaší závazné objednávce. Případně je možné domluvit platbu při osobním převzetí zboží v Tachově nebo v Plzni.

Při odeslání Českou Poštou účtujeme poštovné podle váhy plus příplatek 30 Kč za křehké zboží.

Upozornění k zásilkám odesílaným Českou Poštou. Od 1.1.2013 Česká Pošta opět změnila ceník jednotlivých služeb. Balíky odesíláme službou "Do ruky" (u této služby Česká pošta zasílá příjemci SMS a zásilka je doručena již následující den po odeslání),kde sazba ceníku začíná dle váhy do 2 kg od 103 Kč. K tomu pošta účtuje poplatek 30 Kč za křehké zboží, 15 Kč za službu dobírka a dále 15 Kč za udanou cenu. Běžně se tak cena poštovného pohybuje od 163 Kč za zásilku.

Do e-mailu nezapomeňte doplnit Váši adresu, kam budete chtít zboží dodat a kontaktní e-mail, na který Vám zašleme podací číslo balíku, pro sledování aktuálního stavu odeslané zásilky.

E-shop:

Náš "krámek" můžete najít také na stránkách www.facebook.com/zbozinejenzprouticz nebo www.fler.cz/anebra. Petra a Anežka

Kontakty:

email: anebra55@seznam.cz
telefon: +420 728/256 324

Váš e-mail
Předmět
Kontrola captcha
Zpráva
Příloha
----------------------------------------------------------------------------------------------------
img img img
img img img
img img img
img img img